Ngjashmëri e “frikshme”: Antonela qenka sozi e modeles së njohur shqiptare (FOTO LAJM)

Antonela është kthyer në një ndër konkurrentet më të komentuara të “Përputhen”. Ajo është shumë aktive dhe në rrjete sociale, ku numëron ndjekës të shumtë.

Pikërisht këta ndjekës i kanë gjetur dhe sozinë! Bëhet fjalë për modelen Atalanta Kërcyku, ish-konkurrente në “She is on Top”. Siç mund të shihet nga fotot, vajzat kanë ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën.

Përsa i përket ecurisë së Antonelës në “Përputhen”, ajo është afruar shumë me Atdheun dhe një pjesë e madhe mendon se ata do të dalin çift.


Shtuar 27.04.2021 07:57