Ngjashëmira me Bora Zemanin bëri bujë, por shihni si duket Efi para ndërhyrjeve (FOTO LAJM)

Dy javë më parë, programit “Përputhen” iu bashkua Efi, 25 vjeçarja shumë simpatike.

Efi tërhoqi vëmënedje me profesionin e saj si tatuatore dhe djemtë shfaqën menjëherë interes. Por më tepër vëmendje tërhoqi ngjashmëria e sja me moderatoren e emisionit, Bora Zemanin.

Në rrjet nisën menjëherë komentet se ajo mund të jetë e motra ose e afërmja e Borës nisur nga ngjashmëria siç e shihni edhe në foto.

Por nuk vonoi shumë që të publikoheshin fotot para ndërhyrjeve të konkurrentes dhe ndryshimi viher re dukshëm./albeu.com/


Shtuar 12.11.2021 10:54