“Nga ky moment nuk jam më pjesë e Style Star”, Dea shpërthen në lot dhe largohet nga skena (VIDEO)

Dea dhe Niko patën sërish një debat të ashpër. Niko akuzoi se në natën me tematikë stilistë të njëri-tjetrit Dea kishte marrë kapelen nga Miranda. Por këto akuza u hodhën poshtë nga konkurrentja dhe anëtarja e jurisë.

Kjo situatë e ka prekur shumë Dean duke bërë që konkurrentja të shpërthejë në lot dhe të largohet nga skena. Teksa largohet Dea e përlotur shprehet: Nga ky moment nuk jam më pjesë e Style Star.

Por pasi u qetësua, Dea u rikthye në skenë dhe vazhdoi garën./abcnews.al

Shtuar 6.05.2022 22:03