“Nga askushi në dikushi”, Kozak sfidon yjet e estradës me hitin e fundit (FOTO LAJM)

As ai vetë nuk e priste që kënga e tij e realizuar së fundmi “ILUMINATI”, të kishte kaq sukses.

Kozak Braci, një emër i njohur në rrjetet sociale për intervistat e tij me yjet e showbizit por korr sukses edhe në muzikë. E publikuar vetëm 4 ditë më parë, videoklipi po kap milionin e parë.

Eshtë vetë ai që ka ndarë me ndjeksit në rrjetet sociale, këngët më të shikuara të javës, ku “ILUMINATI”, është renditur i 4,  vetëm pas Noizy, Ylli Limanit dhe Butrintit, ndërsa ka lënë pas emra të estradës si Dafina Zeqiri, Elgit Doda, Elvana Gjata etj.

Kozaku njihet gjithashtu dhe si mik i Stresit dhe Cllevios, ndërsa kjo është kenga e tij e 3 e realizuar pas Adrenalinë dhe Nevrike. /albeu.com/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kozak69 (@kozkozi69)

Shtuar 30.06.2022 19:14

Tags: