Nënë për herë të parë, ish-banorja e Big Brother ndan me ne fotot e veçanta

Edhe pse larg nga “syri” i medieve ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino ka zgjedhur të ndajë me ne fotot e ëmbla nga përditshmëria e saj me foshnjën.

Bebushi i Gertës ka ardhur në jetë me datë 18 Qershor por blogerja e ka bërë me dije lajmin ditën e sotme.

“Unë këtë e bëra kastile. 18.06.2022”, ka shkruar ajo. Më pas, ajo ka ndarë dhe një video teksa ka shkruar: “Dashuria e jetës time”. Kujtojmë që Gerta rrëfeu në shkurt të vitit të kaluar zbuloi se kishte bërë një abort pasi vihej në rrezik jeta e saj./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gerta Shino🦋☀️ (@gertashino)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gerta Shino🦋☀️ (@gertashino)