Nëna e Santianës mes lotësh: Më thanë mallkuar të qoftë barku

E ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘Canape’ ka qenë ish-konkurrentja e formatit ‘BBVK’ Santiana dhe nëna e saj Agnesa.

Kjo e fundit mes lotësh ka treguar sesi e ka përjetuar hyrjen e së bijës në format teksa tregon gjithashtu dhe për komentet negative dhe tepër ‘të shëmtuara’ që ajo ka marrë për vajzën e saj.

‘Mallkuar qoftë barku që e ke mbajtur’- ka qenë ky një ndër komentet më të pazakontë që ajo është përballur dhe ka mbetur ‘e shokuar’ se si ky koment është shkruajtur pikërisht nga duartë e një tjetër femre.


Shtuar 4.04.2024 16:55