“Në shtëpinë time të dytë”, Enca rikthehet në Dubai: Jam shumë e lumtur

Një nga këngëtaret më të përfolura shqiptare, Enca Haxhia, është rikthyer në shtëpinë e saj të dytë, si i quan ajo Emiratet e Bashkuara Arabe.

Enca është shfaqur provokuese teksa shijon diellin e Dubait dhe këtë moment nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit.

“Përshëndetje Dubai. Jam kthyer në shtëpinë time të dytë, jam shumë e lumtur”, thotë këngëtarja në videon e postuar në Instastory. /albeu.com


Shtuar 1.04.2023 12:42

Tags: ,