Në “Përputhen” trazoi ujërat, ish-konkurrentja hyn sonte në Big Brother VIP? (FOTO LAJM)

“Për’puthen” duket se ka hapur dyer të shumta për (ish) konkurrentët ndonëse është një program dashurie.Duket se Antonela do nisë një eksperiencë të re televizive dhe krejt të ndryshme nga ato të tjera.

Burime jozyrtare kanë bërë me dije për “New31” se ajo do bëhet pjesë e “Big Brother VIP”.

Mbrëmjen e sotme mbahet spektakli i radhës, gjatë të cilit Antonela pritet t’i bashkohet pjesës tjetër të banorëve në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.Deri tani, asnjë nga konkurrentët e “Për’puthen” nuk është bërë pjesë e këtij reality-show.


Shtuar 19.11.2021 10:52