Në ditëlindjen e bashkëshortes dhe djalit të tyre, Florian Marku ndan lajmin e ëmbël (VIDEO)

Boksieri i njohur, Florian Marku, do të bëhet baba për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë ai, duke publikuar disa foto në rrjetet, ku shfaqet me bashkëshorten dhe të birin, të cilët të dy festojnë ditëlindjen.

“Në datëlindjen e saj, bashkëshortja lindi djalin tonë. Kjo datë është e bekuar për ne. Urime vitin e parë të lindjes zemra e babit. Bashkë me mamin të dyve ju uroj shëndet dhe lumturi. Për të gjithë jetën, ju dua pafund”, ka shkruar Marku krahas fotove.

Më tej, ai ka ndarë një video, në të cilën zbulojnë edhe gjininë e bebit, që pritet të vijë në jetë.

“Kush ka vajza botën ka. Presim vajze”, ka shtuar boksieri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Florian Marku (@florianmarku)