Ndjekësit “po çmenden”, këngëtarja shqiptare është identike me “Teresën” spanjolle (FOTO LAJM)

Telenovela meksikane “Teresa”, e cila u transmetua vite më parë në vendin tonë, rrëmbeu zemrat e publikut shqiptar. Roli kryesor, ai i Teresës, luhet nga aktorja Angelique Boyer.

E dinit që aktorja ka një ngjashmëri të frikshme me një ndër këngëtaret shqiptare? Bëhet fjalë për Kristina Lufon, e cila ka kënduar këngën “Pa ty”.

Ngjashmëria e tyre është vënë re dhe nga ndjekësit, të cilët e komentojnë shpesh në foto.


Shtuar 13.12.2021 10:36