Ndahet Bashkimi dhe Alvisa, vjen reagimi i menjëhershëm i Hysenit (FOTO LAJM)

Vetëm pak minuta më parë, nëpërmjet një InstaStory, Bashkimi ka bërë publike ndarjen me Alvisën.

Ai nuk ka dhënë detaje, por ka shkruar se gjërat nuk kanë ecur dhe se pavarësisht të gjithave gëzon respekt për Alvisën. Kjo e fundit nuk ka bërë ende asnjë reagim, por nuk ka munguar reagimi i menjëhershëm i ish të dashurit të saj, Hysenit ose i njohur ndryshe Bushi.

“Gënjeshtra dhe mashtrimi kanë një date skandence. E vërteta mbetet e vërtetë edhe nëse askush nuk e beson. Gënjeshtra mbetet gënjeshtër edhe pse të gjithë e besojnë”, shkruan ai./albeu.com/

Shtuar 23.01.2022 16:17