Naomi Campbell thuhet se është në lidhje me milionerin nga Dubai, Mohammed Al Turki

Naomi Campbell ka ndezur thashethemet për një lidhje dashurie me milionerin Mohammed Al Turki.

Të dy po kalojnë gjithnjë e më shumë kohë së bashku dhe për herë të fundit janë parë në publik së fundmi në BAFTA Awards. Sipas një burimi për mediat britanike, modelja së fundmi ka udhëtuar drejt Dubait për të dhe është më e lumtur se kurrë, shkruan Klix.

Mohammed është një producent filmash dhe drejtor i Fondacionit të Detit të Kuq. Përmes projekteve të shumta ai lidh kinematografinë arabe dhe hollivudiane.

Pasuria e tij vlerësohet të jetë rreth 200 milionë dollarë. Modelja ka qenë më parë në një lidhje me biznesmenin rus Vladislav Doronin dhe ajo ishte gjithashtu e lidhur me emra të famshëm si Robert De Niro dhe Diddy.

Ajo ka një vajzë dyvjeçare dhe një djalë tetë muajsh, emrat e të cilëve nuk i ka bërë ende publikë për publikun.

“Më së shumti doja të bëhesha nënë. Fëmijët kanë të drejtën e privatësisë së tyre dhe të rriten në një mënyrë krejtësisht normale. Fakti që jam personazh publik nuk duhet të jetë pengesë për ta. Unë po bëj punën time”, tha Naomi së fundmi.


Shtuar 29.02.2024 19:40