Motra apo kushërira? Kopja e Bora Zemanit hyn në “Përputhen” (FOTO LAJM)

Dy vajza të reja u bënë pjesë e “Përputhen” mbrëmjen e djeshme, Xhevana, 20 vjeç dhe Efi, 25 vjeç.

Efi: Unë jam Efi, jam 25-vjeç. Profesioni im është tatuatore dhe make up artiste.

Efi tërhoqi vëmënedje me profesionin e saj si tatuatore dhe djemtë shfaqën menjëherë interes. Por më tepër vëmendje tërhoqi ngjashmëria e sja me moderatoren e emisionit, Bora Zemanin.

Në rrjet nisën menjëherë komentet se ajo mund të jetë e motra ose e afërmja e Borës nisur nga ngjashmëria siç e shihni edhe në foto.


Shtuar 31.10.2021 08:54