Modelja ruse fiksohet keq me Don Xhonin, veprimi që ngriti dyshimet në rrjet (FOTO LAJM)

Pas freestyle të Don Xhon që mori përmasa të frikshme ndërkombëtare dhe u kthye një sfidë në Tiktok duke u kërcyer nga njerëz të ndryshëm me famë botërore.

Pak ditë më parë reperi ka ndarë në Instagram videon e një modeleje ruse e cila argëtohet me këtë këngë të tij dhe e fton Don Xhonin në Rusi, por ajo që bën habi është afrimiteti mes tyre, pasi modelje i drejtohet me përkëdheli “bebi” reperit shqiptar.

Si duket modelja ruse nuk e ka patur te lehte ta harroje reperin dhe ka shperndare disa ore me pare nje foto te tij ne InstaStory dhe si per ta bere situaten me misterioze ajo ka zgjedhur te mos shkruaj asgje ne foto.

Presim nje sqarim nga reperi se ç’po ndodh mes tyre./albeu.com/


Shtuar 30.04.2021 15:11