Mikela dhe Ana puthen në buzë në studion e “Përputhen”

Studio e “Përputhen” mbrëmë është shokuar nga gjesti i bërë nga dy konkurrente. Mikela dhe një nga vajzat e reja, Ana, u puthën në buzë. Dhe jo vetëm në prapaskenë, por edhe në studio.

Këto puthje shkëmbyer mes vazjave, bënë lëmsh studion dhe publikun, ndërsa Ana tha se ajo e pëlqen Mikelën për karakterin e saj të fortë./albeu.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 


Shtuar 11.11.2021 11:05