“Më vjen të të shkul flokët”, Rudina Dembacaj i kthehet ndjekëses (FOTO LAJM)

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram. Përpos pyetjeve, një prej tyre i ka bërë një koment në lidhje me zërin.

“Ke një zë acarues, më vjen të të shkul nga flokët”, i ka shkruar ndjekësi/ndjekësja. Rudina nuk ia ka kursyer një përgjigje.

“Pa afrohu iher”, ka replikuar ajo.

 

Shtuar 16.07.2021 09:33