Me super forma dhe look të ri, Rezarta Shkurta pozon me bikini dhe “ngriti temperaturat” (FOTO LAJM)

Kohët e fundit Rezarta Shkurta ka “lëshuar dorën” dhe ndan herë pas here momente nga jeta e saj private në Instagram.

Ajo nuk nguron as të publikojë pamje me partnerin e madje të shpreh dashurinë në format më të bukura.

Mami i Herës I është përkushtuar shumë edhe pamjes së jashtme dhe tani ka ardhur në formën e saj më të mirë dhe këtë ë vërteton edhe foto e saj e fundit me bikini në plazh ku fiziku i këgnëtares nuk ka të sharë.

Gjithashtu ajo që vihet re është edhe look-u ndryshe i saj, Rezarta Shkurta ka bërë flokët me gërsheta që njihen edhe si gërshetat afrikane dhe është përgatitur në detaje për verën e nxhetë./albeu.com/


Shtuar 23.06.2021 12:19