Me pushime në Dubai, zbulohet bjondia që po shoqëron Alfio Rrotanin (FOTO LAJM)

Kuzhinieri i famshëm Alfio Rrotani është prej ditësh në qendër të vëmendjes në mediat rozë. Shkak për këtë u bë ndarja e tij me moderatoren e njohur Fatma Methasani.

Pasi u zbulua se shkak për këtë ndarje u bë tradhtia nga ana e tij, Alfio konfirmoi vetë ndarjen në një postim në rrjetet sociale ku tregoi se prej një viti nuk janë më bashkë.

Ndërkohë, së fundmi Alfio ka nisur pushimet në Dubai dhe pas ngjarjevbe të fundit hsumë janë kurioz se kush e shoqëron kuzhinierin.

Vetë Alfio ka ndarë në InstaStory bjonden të cilën e shoqëron, që e quan shoqe.

Me një vizitë në profilin e saj, bjondja e cila nuk është shqiptare duket se e kalon pjesnë më të madhe të kohës në Dubai./albeu.com/