Më në fund Jennifer Lopez kapet “mat” duke u puthur me Ben Affleck (FOTO LAJM)

Ben Affleck dhe JLo u fotografuan dhe filmuan teksa puthen në një festë familjare të këngëtares.

Motra e saj festonte 50-vjetorin dhe ‘Page Six’ arriti të sigurojë foto dhe video nga festa që i shfaqin ata teksa puthen.

Kështu, më në fund u konfirmua edhe lidhja kaq shumë e përfolur e tyre. Mësohet se në festë kane qenë të pranishëm edhe fëmijët e këngëtares.

Shtuar 14.06.2021 23:20