“Më në fund bashkë”, pas ndarjes me Romeon, Jonida pozon me stilistin shqiptar (FOTO LAJM)

Jonida zbuloi se është ndarë me Romeon që prej shumë muajsh dhe kjo nuk kaloi pa u vënë re as nga ndjekësit pasi dyshja kishin fshirë fotot e përbashkëta në rrjetet sociale.

Po kur foli publikisht për këtë temë këngëtarja u shpreh se çdo gjë u mbyll paqësisht dhe se nuk kishte një arsye specfike për ndarjen.

Ndërkohë Romeos I është bërë publike lidhja me vazjën e ministrtit Niko Peleshi, Aleksia. Çifti më i ri publikojnë shpesh herë foto për të nënkuptuar se janë në shoqërinë  e njëri-tjetrit.

Jonida ka publikuar në Instagram një foto krah mikut të saj dhe stilistit, Niko Komani, ku shkruan: Më në fund bashkë.

Jonidën dhe Nikon do t’I shohim në emission që po zhvillon së fundmi Jonida Maliqi, “Jonida’s Room”.


Shtuar 13.03.2021 14:56