“Më ke zhgënjyer”, Alvisa merr vendimin drastik për Brunon (FOTO LAJM)

Dje në puntatën e Për’puthen u zhvillua një takim 4 minutësh midis Brunos dhe vajzës më të re Efit. Në takim vihej re dukshëm pëlqimi i Brunos dhe nuk munguan reagimet e vajzave, veçanërisht të Alvisës dhe Mikelës.

Alvisa: Ti nuk di ku je , kalon lule më lule.
Bruno: Tashmë e di se ku jam.
Alvisa: Nëse do shoh dikë, ti je alternativa ime e fundit. Kam nevojë për një mashkull që është i drejtë, i sinqertë dhe i vendosur, jo për një mashkull që luhatet.
Bruno: Sa poshtë! Shumë poshtë bie me këtë gjë! Të vjen inat se thashë unë që ty nuk të shoh në atë këndvështrim.
Alvisa: Unë kam 3 javë që nuk të shoh ty.
Bruno: As unë nuk të kam dhënë më vëmendje që kur të thashë me ke zhgënjyer me zgjedhjen që bëre.
Alvisa: Bruno je mashkulli i vetëm këtu që je kaq i lëkundur, nuk di të refuzosh dhe nuk di të seleksionosh gocat. Çdo gocë që ty të del përballë ti thua kam pëlqim, ja si je, 200 femra që të ngacmojnë je gati për të gjitha? Sinqerisht është e turpshme ta diskutosh si muhabet. Unë as nuk të llogaris më fare Bruno, nuk dal më me ty.


Shtuar 3.11.2021 09:41

Tags: ,