Me fotot provokuese, aktorja shqiptare zbulon ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM)

Ish-aktorja e serialit “O sa mirë”, Arta Elezaj, njihet për jetën luksoze të cilën bën.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.

Këto imazhe provokuese, bën që Elezaj të komentohet gjithmonë.

Së fundmi, ka publikuar disa fotografi ku shihet e veshur në të zeza, por vëmendja shkon te të pasmet e saj të cilat nuk heziton t’i ekspozoj.

Kjo fotografi u pëlqye dhe u komentua mjaft shumë, teksa nuk është hera e parë që Artën e shohim të tillë.


Shtuar 15.03.2021 12:43