Me foton e vetme me partnerin, Olta Gixhari: Më ka marrë malli të zhgurritem me burrin

Aktorja e njohur Olta Gixhari vazhdon ta ruajë sekret identitetin e partnerit të saj, me të cilin ka dhe një djalë. Ajo ka publikuar shumë rrallë foto pranë tij në rrjete sociale, gjithmonë duke mos ia shfaqur portretin.

Një ndër këto të rralla foto, të cilën e ka publikuar pak kohë më parë, Olta e ka ripostuar dhe disa orë më parë. Aktorja shfaqet e shtrirë buzë detit me partnerin.

“M’ka marrë malli të zhgurritem me burrin brigjeve. Ehhh”, ka shkruar ajo krahas fotos.

 

Shtuar 30.03.2021 09:03