“Më e mirë e ëma se e bija”, Majlinda Bregu dhe Kejda shkëlqejnë në rrugët e Francës (FOTO LAJM)

Vajza e Majlinda Bregut tashmë është rritur dhe i është bërë mamit si shoqe. Nënë e bijë I kemi parë në rrjet shumë të afërta me njëra-tjerën e madje shpeshherë edhe në udhëtime bashkë.

Kejda ka publikuar së fundmi një foto nga pushimet e kësaj verë në Aix-en-Provence në Francë me të ëmën, por komentuesit shprehen se nuk po dallojnë kush është nëna e kush bija.

Të dya duken mjaft bukur dhe 23-vjeçarja shprehet vlersimin për të ëmën me këtë post.

Në rrjetet sociale duket Kejda po barazohet me të ëmën përsa i përket ndjekëve dhe duket se do t’I “rrëmbej” vëmendjen gradualisht. Falë marrdhënies së saj  të shkurtër me djalin e ish guvernatorit, Erik Fullanin, vajza e Majlinda Bregut u bë atë kohë një ndër emrat më të lakuar në mediat rozë./albeu.com/


Shtuar 17.09.2021 10:23