“Me dy si Mevlani”, Arjan Konomi e djeg me modelet në Costa Rica (FOTO&VIDEO)

Opinionisti i emisionit “Përputhen”, Arjan Konomi prej kohësh ndodhet me pushime larg shqipërisë dhe ditët e fundit në Costa Rica.

Arjanai ka kaluar Aventura nga më të ndryshmet në xhungël dhe I ka ndarë ato në Instagram. Por mbrëmjen e djeshme ai ka surprizuar me InstaStoryn e tij teksa pozon me dy modele me të cilat duket se po argëtohet shumë dhe ngacmon Mevlanin.

“Me dy si Mevlan mavria”, ka shkruar me shaka opinionisti, por Mevlani duket se e ka marrë pak më seriozisht dhe pasi ka ripostuar foton shkruan:

“Studjoi mirë mavri se mos të dalin fallco dhe të lëndojnë pastaj”, duke iu drejtuar kështu larg e larg Ledianës dhe Antonelës./albeu.com/


Shtuar 25.08.2021 13:11