Mark Frroku feston ditëlindjen, vajza e madhe vjen surprizë nga Amerika: Më ke treguar gjithmonë të vërtetën

Që prej lidhjes me Rudina Dembacajn, Mark Frroku është bërë pjesë e pandarë e mediave rozë. Dhe jo vetëm ish-politikani, por edhe fëmijët e tij.

Sot Marku feston ditëlindjen dhe këtë 51-vjetor e ka pritur në mesantë, në shtëpinë e tij.

Por ndryshe nga ç’mund të prisni, pamjet nga festa nuk i ka ndarë Rudina Dembacaj, por e bija Mara.Vajza e madhe e Markut ka ardhur nga amerika për ditëlindjen e të atit.

“Të uroj gëzuar ditëlindjen. Faleminderit që ke qenë gjithmonë aty. Faleminderit që më ke treguar gjithmonë të vërtetën. Dhe faleminderit që ke qenë kaq i duruar. Për burrin që dua më shumë, uroj sa më shumë fat. Dhe në fund shpresoj që mos ndalosh asnjëherë së festuari”, shkruan Mara.

Kujtojmë se Frroku humbi bashkëshorten e tij, nënën e fëmijëve në vitin 2018 si pasojë e një sëmundje të rëndë./albeu.com/