Majk e Gjiko “thumbojnë” estradën për blerjen e klikimeve (VIDEO)

Ata konsiderohen si dy rep-artistët më të njohur në vend.Fjala është për Majk e Gjiko ku siç duket kanë bashkuar forcat dhe kanë finalizuar projektin e ri muzikor.

Dyshja kanë paralajmëruar bashkëpunimin e ri përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale.Ndërsa së fundmi ata kanë ironizuar estradën me anë të një video në Instagram.

Ironizmin dyshja e ka bërë përmes një video ku me humor flasin për blerjen e ndjekësve dhe klikimeve.“Hajde Aksham pazar”, ishte mbishkrimi i reperëve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

Shtuar 13.05.2022 20:06