Luana Vjollca do të votojë me bikini? Moderatorja habit me foton (FOTO LAJM)

Në Shqipëri, që prej orës 07.00 të mëngjesit të sotëm ka nisur votimi për parlamentin e ri të vendit dhe deri ëm tani ka patur një pjesmarrje massive të qytetarëve në votime, sidomos ata të kryeqytetit.

Edhe moderatorja Luana Vjollca ka bërë me dije se do të jetë pjesë e votimeve, por fotoja me bikini që shoqëron shkrimin ka hutuar rrjetin.

Luana do të shkoj me bikini për të votuar?

Moderatorja ka sqaruar më pas më një InstaStory se është në makinë duke u kthyer për në Shqipëri dhe nuk besojmë se Luana do ta mbajë “fjalën” për të votuar me atë veshje./albeu.com/

Shtuar 25.04.2021 13:44