Kylie Jenner konfirmon shtatzëninë e dytë, ndan videon emocionuese me ndjekësit

Vajza e Kylie Jenner, Stormi Webster, do të jetë një motër e madhe. Kyle Jenner dhe Travis Scott janë në pritje të fëmijës së dytë.

Ka qenë vetë ylli 24-vjeçar që e ka konfirmuar lajmin përmes një videoje emocionuese në Instagram.

Ajo ndau momentin kur i ka treguar Travis dhe nënës së saj për shtatzëninë, kur pa për herë të parë ekon dhe kur dëgjoi rrahjet e para të zemrës së bashku me Stormin.

Kylie Jenner dhe Travis Scott u ndanë në vitin 2019, por ata tashmë janë bashkë dhe shumë shpejt do të bëhen sërish prindër./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)