Kylie Jenner apo Tea e “Përputhen”? Ish-konkurrentja habit rrjetin me pozat e fundit (FOTO LAJM)

Edhe pse nuk është më pjesë e “Për’puthen”, Tea Trifoni, vijon që të mbetet një nga vajzat më të komentuara. Së fundmi, ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me dy foto të publikuara në Instagram.

Tea shfaqet me flokë të gjatë dhe e veshur me një fustan të ngushtë, i cili i ka nxjerrë në pah format trupore. Ndjekësit e kanë krahasuar menjëherë me Kylie Jenner.

“Kylie Jenner”, “Kylie ti je”, i kanë shkruar ndjekësit. Kujtojmë se pak kohë më parë Tea i dha fund ndarjes me Beartin dhe deri më tani nuk dihen të reja nga jeta e saj private.


Shtuar 29.04.2021 10:19