Kush më mirë se shoqja e ngushtë, Arjola Shehu na konfirmon lidhjen e Evi Reçit me Kledin (FOTO LAJM)

Arjola Shehu dhe Evi Reçi janë dy mikesha shumë të mira, ndonëse janë personazhe publike. E teksa së fundmi Evi Reçi po përflitet për një lidhje dashurie me Kledi Hysën, ka qenë pikërisht mikesha e saj, Arjola e cila ka konifrmuar këtë lidhje nëpërmjet komenteve të shkëmbyera me ish-banorin e “Big Brother VIP”.

Nëpërmjet Instagrami, Kledi dhe Evi nuk e kanë fshehur, por kanë zbuluar se ndodhen të dy në Austri. Ndërkohë Arjola i lë një koment Kledit:

Në shkëmbimin e komenteve siç shihni në foton më poshtë, ata kanë lënë të kuptojnë se po flasin për Evin, shoqen e Arjolës dhe tashmë partneren e Kledit./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by EVI RECI (@evireci)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kledi Hysa (@kledihysa)