Kush është bukuroshja që fitoti edicionin e parë të “Style Star” (FOTO LAJM)

Pas 12 javësh me 12 sfida të ndryshme , është shpallur fituesja e sezonit të parë të Style Star Show. Surprizat e kësaj mbrëmjeje çuan në 3 finaliste, duke qenë se Iris dhe Alda kishin pikë të barabarta.

Ky fakt ka bërë që momenti final të shtojë akoma më shumë emocionet mes vajzave. Pas shumë momentesh suspance është shpallur fituese Boriana e cila është kurorëzuar si mbretëresha e stilit.

Ndiqni fotot më poshtë për tu njohur më shumë me fituesen.


Shtuar 12.06.2021 10:25