Kopje e Oriola Marashit/ Fotot përvëluese të modeles seksi

Nadine Mirada është një nga modelet më seksi dhe të suksesshme. Mirada është imazh i markës së njohur Guess, dhe shpesh e shohim duke reklamuar veshjet nga ky brand, pjesë e të cilit është dhe modelja Oriola Marashi.

Në fakt, dy yjet e pasarelave publikojnë shpesh foto së bashku, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve me format e tyre.

Nadine Mirada ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku ndan fotot e saj apo projektet me të cilat është e angazhuar.

Linjat e saj perfekte janë shumë të komentuara kudo në rrjet.

Ne kemi përzgjedhur disa nga fotot më seksi të modeles që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme.


Shtuar 29.05.2024 12:58