Kiara Tito e thotë troç: Nëse ish-i do të më kërkonte të riktheheshim do ta rimendoja

Kiara Tito ishte mbrëmjen e sotme e ftuar në “Goca dhe Gra” ku mes të tjerash foli dhe për jetën private.

Moderatorja zbuloi se është beqare dhe se nëse ish i dashuri i saj do i kërkonte të rikthehej, ajo do e mendonte si mundësi.

“Cfarë do bëje nëse ish-i jot të kërkon të riktheheni?”, u pyet Kiara. Ajo u tregua shumë e sinqertë dhe e hapur teksa tha: Do ta rimendoja.

Shtuar 29.06.2022 23:45