Kiara në Turqi, kush është bjondia e famshme që shoqëron Luizin në Tiranë (VIDEO)

Ka përbërë lajm fakti që Kiara Tito është larguar drejt Turqisë me xhirime për emisionin e ri, pasi kjo është edhe hera e parë që ajo dhe Luizi qëndrojnë larg në distancë pas daljes nga BBV.

Por duket se moderatoja e ka lënë partnerin në “duar të sigurta”.

Luiz Ejlli është parë rrugëve të Tiranës i shoqëruar nga Dea Mishel. Kjo ka habitur ndjekësit pasi gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme dyshja ishin “armiq të përbetuar”, por duket se jashtë janë shok të mirë./albeu.com/

View this post on Instagram

A post shared by Albeu.com (@albeucom)