“Ke qenë dashnore dhe more një plak”, Rudina Dembacaj i kthehet ndjekësit (FOTO LAJM)

Gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale, Rudina Dembacaj vazhdon të kthej gjithmonë përgjigjet epike me ndjekësit edhe kur merr komnte që nuk mund të pranohen kollaj.

Së fundmi ajo ka zbuluar në profilin e saj në Instagram se i është bashkuar pjesës së madhe të popullsisë që mbajnë syze optike.

“Më mirë një qorre se 10 dashnore”, shkruan aktorja krah fotos ku siç pritej nga vetë përshkimi do të merrte edhe replika.

“Po ti dashnorja e dikujt ke qenë dhe more një plak”, i ka shkruar dikush të cilit Rudina i është përgjigjur menjëherë.
“Po mi non po! Më qafsh hallin.”, ia kthen aktorja.

Kujtomjë se në shtatorin e këtij viti Rudina Dembacaj kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me Mark Frrokun./albeu.com/


Shtuar 22.12.2021 13:12