Kartolina e parë e festave të fundvitit vjen nga Xhensila, Besi dhe Ajka (FOTO LAJM)

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur të shoëbizit shqiptar. Ata janë prej disa vitesh bashkë dhe kanë kaluar disa faza të ndryshme me njëri-tjetrin, nga fejesa, martesa deri te bekimi me vogëlushen e tyre, Ajkën.

Çifti janë më të lumtur se kurrë dhe këtë e kanë reflektuar edhe me foton e fundit. Familja kanë pozuar përpara pemës së Vitit të Ri dhe duken shumë të qeshur.

Xhensila është veshur njëjtë me Ajkën e vogël, ndërsa Besi shfaqet mes tyre.

“Jeta është e shkurtër, kaloni me familjen tuaj, qeshni dhe ndjehuni të dashuruar”, ka shkruar këngëtarja krahas portretit familjar në prag festash.