Kaq e pati “dashuria”! Dj PM shpërthen ndaj Sarës: Nuk e duroj dot më! (VIDEO)

Konkurrenti i Big Brother Vip Dj PM nisi një romancë me Sarën, madje shkëmbyen dhe puthje bashkë duke konfirmuar kështu pëlqimin që kishin ndaj njëri-tjetrit.

Por mesa duket marrëdhënia e tyre ka pësuar krisje.

Mbrëmjen e sotme, PM ka shpërthyer ndaj Sarës duke thënë se nuk e duron dot për shkak të reagimeve që ajo ka.

PM u tregon banorëve se durimi ndaj saj është sosur.

“Mu ka lodhë shpirti, nuk e duroj më kurrë. Unë di edhe ndryshe. Mu hiq qafe, hup, hup”, shprehet Dj PM./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 1.12.2021 20:50

Tags: , ,