Ndalet ndeshja Watford-Chelsea, kjo është arsyeja (FOTO LAJM)

Takimi mes Chelseat dhe Watfordit është ndalur, kjo për shkak të një problemi shëndetësor me njërin nga tifozët në tribunë.

Lojtarët e Watford dhe Chelsea tani janë larguar nga fusha e Vicarage Road për një pushim, derisa stafi mjekësor të merret me incidentin në tribunën e Graham Taylor.


Shtuar 1.12.2021 20:58