Ka lënë takim me Romeon pas “BB VIP”, Aleksia Peleshi tregon publikisht çfarë mendon për Beniadën (VIDEO)

Romeo hyri në “Big Brother VIP” për pak minuta duke luajtur si i vëllai, Donaldi dhe doli nga aty duke lënë një takim me Beniadën jashtë shtëpisë së famshme.

Nuk ishte hera e parë që ai ngacmoi Beniadën, pasi edhe më parë nëpërmjet një letre që i dërgonte binjakut të tij u sigurua t’i shpreh pëlqimin modeles.

Ndërko Aleksia Peleshi u shpreh në një intervistë në “Goca dhe Gra” dhe është thjesht humor nga ana e Romeos dhe se ai i ofron publikut çfarë kërkon.

Ajo tha se vazhdojnë të jenë të lidhur edhe pse aktori ka lënë të kuptohet e kundërta në daljet e tij televizive së fundmi.

Por në të njëjtën intervistë nuk mungoi as pyetja se çfarë mendon vazja e ministrit për Beniadë.

“Beniada më duket shumë pozitive, shumë e çiltër. Është e vetmja aty që nuk është përfshirë në konflikte edhe më pëlqen. Realisht uroj që të shkojë në finale”, shprehet Aleksia Peleshi./albeu.com/


Shtuar 20.12.2021 14:34