Ka gisht Endri Çekiçi? Megi Pojani prish miqësinë me Noizyn pasi u bë publike lidhja me futbollistin (FOTO LAJM)

Çifti më i ri i showbizit shqiptarë janë Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi. Edhe pse ende nuk kanë konfirmuar asgjë, ishte vetë dyshja e cila nxiti dyshime pasi publikuan foto nga e njëjta tavoli ku po darkonin, në ishujt ekzotikë të Afrikës, në Seychelles.

Por duket se prezenca e Endrit në jetën e Megit ka ndryshuar shumë gjëra. Aq sa ka prishur e miqësinë me Noizyn.

Rikujtojmë se Megi ka qenë imazh i linjës së rrobave të Noizyt, por tani ka hequr nga Instagrami atë dhe faqen e rrobave, shkruan kryefjala.

Gjithashtu faqja e linjës së Noizyt ja fshirë edhe fotot e Megit. Gjithësesi romanca e Megit dhe Endrit është mjaft e bukur kështu që fokusohemi tek ajo dhe i urojmë sa më gjatë së bashku.