Jasmina shpërtheu pasi e la për këngëtaren, gjesti i Andit i vuri kapakun marrëdhënies (FOTO LAJM)

Pak orë më parë Jasmina shpërtheu keq ndaj Andit, me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo shkroi se Andi i shkon mbrapa femrës së gabuar, referuar Diona Fonës.

“Boll me pyetet se cfare ben Andi e nga eshte Andi. Durova te dal si femer e fiksuar para nje Shqiperie nderkohe qe duket kush shkon mbrapa femres se gabuar. Dje ka qene i ftuar ne ditelindje por ka ikur direkt drejt Vlores per t’i ardhur ne ndihme “shoqes” qe e ka njohur vec kur i ka shkruar per ta marre si imazh. Nuk kam folur e nuk kam hapur kesi temash sepse personi ne fjale takohej me mua dhe me bente te dukesha si e cmendur per kto “mendime”. Dje ua them sinqerisht po e prisja t’u dilnin fotot dhe ja ku ma nxoret ftyren e vertete te mashkullit “te dashuruar“. Njeriu fundit qe do doja tja hiqja masken publikisht por si fillim ai s’duhej te kishte maske me mua. Sa per kte “femren” bota eshte rrumbullak sot une neser ti. Edhe po, jam duke i dhene rendesi publike dhe kushdo qe do doje te kthej pergjigjie jam e hapur per cdo ballafaqim! Edhe pse ska goje njeri tme flas. Gjithsesi ju pres”, shkroi Jasmina.

Pas deklaratës së saj, Andi ka reaguar duke e hequr nga Instagrami. Të njëjtën gjë ka bërë dhe ish-konkurrentja e “Përputhen”. Mesa duket gjërat mes dyshes kanë përfunduar.


Shtuar 12.05.2021 09:49