“Ja këpusin një të puthur e të lëpirë”, Beatrixit nuk i del inati dhe shpërthen ndaj Sabianit (VIDEO)

Pak ditë më parë Sabiani bëri një deklaratë të papritur teksa ndodhej në oborr me disa banorë të tjerë.

“Janë në modë parazitët, është e çuditshme. Qenka bukur të jesh parazit. Ha, dh*, pi cigare, këputi ndonjë të puthur, ndonjë të lëpirë edhe je në rregull, iku Big Brotheri”, u shpreh Sabiani.

Këto fjalë duket se nuk i pëlqyen aspak Beatrix, e cila reagoi menjëherë duke thënë: “Ke ndonjë ide se çfarë mund të bëjmë tjetër përveçse të puthemi?”. Ishte Donaldi, ai që e tërhoqi këngëtaren nga vetja duke i lënë të kuptonte që s’duhej të fliste.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme, teksa ishin të shtrirë në krevat, Trixa tha se “nuk duhet të flasin në shumës se jashtë transmetohen ndryshe gjërat”.

“Ajo që kam thënë mbrëmë është se mos u drejtoni në shumës sepse jashtë transmetohen gjërat ndryshe. Kaq. Ti mund të ma thuash sa të duash se nuk e kam personale me ty, po aty në prime nuk del. Tani kur i përfshin të gjitha gocat, jam edhe unë aty. Zot i madh”, thotë Beatrix duke folur për Sabianin.

Ajo thotë se nuk e ka ofenduar në asnjë moment këngëtarin. Trixa shton se nga ana e saj ka pasur vetëm respekt dhe shumë dashuri. Këngëtarja vijon duke thënë se ka qenë më e afërt me të e prandaj është mërzitur shumë.


Shtuar 9.12.2021 12:34