Ja kur J Balvin do të performojë në Prishtinë e Tiranë

Artisti i njohur kolumbian, J Balvin, do të jetë performojë në Festivalin Sunny Hill në Prishtinë dhe Tiranë. Ky lajm është bërë i ditur faqja zyrtare e këtij festivali.

“A jeni gati për një festë ikonike, J Balvin??? Super ylli global do t’i bashkohet artistëve tanë me hitet e tij, fituese të çmimeve, për të cilat jemi gati të kërcejmë natën jashtë!!”, thuhet në njoftimin e Sunny Hill.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SUNNY HILL FESTIVAL (@sunnyhillfestival)

Shtuar 1.07.2022 20:45