Interneti është shumë kureshtar për të dashurën e re të Drake (FOTO LAJM)

Prej disa muajsh, Drake po jeton romancën e tij më të re, emri i së cilës është Johanna Leia. Deri para pak ditësh, marrëdhënia e tyre ishte ende në kuadër thashethemesh, por fotot pas darkës private të çiftit në Los Angeles ndryshuan situatën.

Duke qenë se e dashura e Drakie s’është e famshme, kjo shton dyfish kuriozitetin e njerëzve për të mësuar më shumë rreth saj.

Si fillim, Johanna është nënë e dy fëmijëve dhe reperi e njohur pikërisht prej djalit të saj, Amari, i cili është një yll basketbolli në Sierra Canyon High School dhe Drake po e ndihmon të përgatitet për më tej.

Në Instagramin e saj, Johanna e përshkruan veten si sipërmarrëse, por ka patur eksperienca edhe si modele tek Fashion Nova. Pra, e dashura e re e Drake është modele sipërmarrëse.


Shtuar 13.07.2021 10:20