Iliri e surprizon me kitarë, Gilberta shkon dhe e puth në buzë (VIDEO)

Iliri ka surprizuar Gilbertën në studion e Për’Puthen +40 pas transmetimit të tyre të fundit.

Iliri kompozoi një pjesë vetëm për të dhe e luajti me kitarë. “Më frymëzoi për të përfunduar atë që kisha nisur”, tha Iliri.

Kjo solli shumë emocione të mëdha, aq sa Gilberta u ngrit për t’i dhënë një puthje në buzë. Ndërsa Iliri nuk ka hezituar që t’i thojë “E dua”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)


Shtuar 1.07.2021 09:48