I publikoi bisedat +18, Olsi Bylyku i nxjerr të palarat Xhensila Peres: Ti pi hashash (FOTO LAJM)

Xhensila Pere së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku ashtu siç pranoi ajo ka qenë dalja televizive më e sikletshme deri tani.

Si pjesë e një loje nga moderatorja Ester Bylyku, Xhensila ka shkëmbyer mesazhe +18 me disa nga emrat më njohur të tregut shqiptar, si Olsi Bylyku, Enca, Drilon Hoxha, Matolale etj.

Në mesazhin me aktorin e humorit Olsi Bylyku, bisedat me të cilin janë publikuar, Xhensila i kërkon atij t`i bëjë masazh dhe i thotë se i ka munguar shumë.

Përgjigja e Olsit ishte epike, madje ai ka treguar edhe një detaj sekret të Xhensilës ku i thotë se pi hashash.

Edhe Enca e mori me mjaft sportivitet duke ia kthyer:


Shtuar 20.11.2021 10:15