I ftuar special Luiz Ejlli, një zarf i zi në shtëpi, çfarë do të ndodh sot në “BBV3”

Zgjedhja e Romeos lider e ka kthyer gjithë shtëpinë kundër tij! Nuk ka qetësi as për Heidin!

Dy miqtë e dikurshëm Romeo dhe Meriton tashmë kundërshtarë! Çfarë do të ndodhë mes Rikes dhe Eglës?

I ftuar special mbrëmjen e sotme do të jetë fituesi i edicionit të kaluar të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli.


Shtuar 16.03.2024 21:09