I fiksoi të gjithë me albumin e fundit, Elvana Gjata publikon prapaskenat epike (VIDEO)

Çfarë ndodh kur Elvana mbaron xhirimet dhe të gjithë ikin? Krah saj mbetet menaxheri, njëherazi miku dhe një nga njerëzit më të afërt, Andi. Këtë e ka treguar vetë këngëtarja me një video në llogarinë e saj, ku me dozat e humorit që nuk i mungojnë asnjëherë, ka shfrytëzuar ambientin plot drita të xhirimeve për t’i bërë një urim para kohe Andit.

“Kur të gjithë kanë ikur… mbetem unë me Lan @angygramm Çfarë do bëja pa ty! Dita e fundit e xhirimeve, Çelu”, ka shkruar Gjata krah videos ku dallohet dhe ora e vonë e mbarimit të xhirimeve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Në fakt Elvana ka treguar gjithmonë se Andi është krahu i saj i djathtë dhe bashkëpunimi i shumë viteve ka rezultuar përherë me frytë të mëdha, e shumë i suksesshëm që prej fillesave të tyre.


Shtuar 17.04.2021 12:51