I është futur aktrimit, ku do ta shihni së shpejti Lei Krajën (FOTO LAJM)

Moderatorja simpatike e ekranit, Lei Kraja do të provojë veten në një tjetër fushë. Atë do ta shikojmë si aktore në spektaklin e njohur “Portokalli”.

Vetë moderatorja e ka konfirmuar lajmin, duke publikuar në Instastory foto pranë Xhodës dhe Salsanos.


Shtuar 13.03.2021 16:16